“Проект Вода”

скачати електронний варіант “Проект Вода pdf” (посилання)

“Проект Вода” автора Остапа Хмарного. Друга частина епопеї, в котрій прихований пласт реальності привідкриває себе пересічним громадянам. Так сталось із головним героєм.
Степан був одним з тих людей, які не очікують раптового дива. Його мирне та зважене життя тягнулось крізь монотонний ритм столярних інструментів. Але одного разу, в гіпнотичній атмосфері рибалки йому замість риби, трапилась людина. Непритомний потопельник все ж міцно тримав в руках книгу, котра в результаті пролиє світло на таємниці, начебто звичайного селища.
Назва книги підкреслює концепцію ключового персонажа(людини, що більш ніж на 60% складається з води), а саме не конкретну сутність, а колективне несвідоме, яким збиралися маніпулювати ще за часів СРСР.

Повість базується на гіпотезі прихованих властивостей фундаментального, для усього життя, елементу.

Написанна в легкій манері, тож відмінно підходить для читання в дорозі.
“Проект вода” викликає параною. Під час читання мимоволі знаходиш співпадіння у власному житті. Вода готова прийняти у себе усе, що туди потрапляє, об’єднавши розчинені предмети в супі з якого структуруються нові комбінаціі. Розрізненні факти про оточуючий світ спливаються в невтішну картинку, де можна, як Степан, виступити в ролі жертви експерименту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *