OMEGA

Ваші твори доволі символічні: там є змії, кабани тобто свині, також там ще є члени і вагіни.
Ω: Я використовую їх несвідомо: подумав про члени: виразив члени;подумав про вагіну – виразив вагіну; подумав про кабанів – виразив кабанів. І так ланцюжок з образів складається в одну кортинку . Це все тримається на натхненні.
Ви часто в своїй мові, у повсякденному житті, вживаєте вираз «колос на глиняних ногах», чи можна вважати символи, котрі тримаються завдяки натхненню тим же «колосом на глиняних ногах», чи це якийсь глибинний потік свідомості?
Ω: Колос на глиняних ногах – це як голий король, з казки «Нове вбрання короля», а тут голий король, який дрочить в трамваї. Король ексгібіціоніст : він ходить в халаті по вулиці і коли бачить когось вмить відкривається, сам
КОРОЛЬ НА ГЛИНЯНИХ ГОВНАХ.
Чому ваш паблік Вконтакті називається «Любовь и мировосприятия», і чому там можна побачити речі, які не відповідають саме такій назві, в нормальному її розумінні?
Ω: Нормальна людина (чистий аркуш паперу) під впливом своїх відчуттів, під впливом вражень , переживань крізь призму своєї свідомості трансформується . А любов це просто багатозначний символ, як свастика ,яку я деколи використовую, це для мене символ провокації , так і любов виступає в значенні фатальної , найпрекраснішої і найжахливішої , те що дає життя і разом з тим , те що провокує піти з життя . Людина перетворюється , деколи в антисоціального збоченця , а деколи в митця (одне іншому не заважає).
Натхненна фатальними двоякими подіями . Я також схиляюсь до того, що я відчуваю материнську любов. Ціла велика сім’я, як кажуть “в семье не без урода”, а в нас с музою в сім’ї нє без прекрасного
Маргінальність – це плювати жовчею?

Ω: Маргінальність – це плювати , і бути обпльованим всіма, соками.
Чи можем ми приймати реальність такою якою вона є?

Ω: Реальність, такою якою вона є поза шкірою, ти не сприймеш ніяк. Немає ні суб’єктивної ні об’єктивної точки зору на реальність . Ми маємо те що маємо , а думати про потойбічне , позашкірне знання – справа напівтрупів.

Чому саме Омега? Чому не альфа, бета?
Ω: Це анти-Альфа, антиТворець, анти-Архі. Навіть без “анти”, тому що Омега, це не анти-Альфа, це повноцінна протилежність . Тобто 0m39a уособлює задзеркалля .
Це такий , не анти, а контрВсесвіт . Поряд з плюсом мінус, поряд з мінусом плюс .
Одного разу я спостерігав ворона з пакетом. Птах заплутався у целофановому пакеті, і виглядало наче він його несе. А всередині була яєчна шкарлупа.
Що вас надихає?
Ω: Мене надихає реальність і Господь. Я представник гіперреалізму Це наче помитись у ванній. Арт-терапія для людей з особливими потребами. Вчасна абортизація нав’язливих образів – творчість .

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *