BEGOTTEN

158831994_0a1eb1

http://www.popoptiq.com/myles-of-footage-begotten/

Спершу вас кине в холодний піт, хоча з власного досвіду можу сказати точно, що вас почне висаджувати вже з перших хвилин перегляду цієї стрічки. В когось вона може викликати відразу одними лише візуальними картинками,в інших – неабияке задоволення. Споглядаючи історію існування відчайдушного бога, який хотів завершити своє існування, ви намагатиметесь знайти сенс у цьому фільмі. Втім, ваші наміри розіб`ються вщент.

Ця картина – художній витвір авангардного напрямку. Це можна зрозуміти з самої подачі: фільм знятий у чорно-білій манері, що, на мою думку, було дуже вдалим ходом авторів. Деякі сцени настільки неможливо відрізнити від реальності, що мимоволі хочеться якнайшвидше вимкнути цей фільм. Напевно на це і розраховували творці.
Фільм “Begotten” порадує поціновувачів творінь з тонким ароматом смерті та солодким присмаком суїциду. Це більше, ніж просто світлина. Це більше, ніж просто смерть, суїцид та біль. Породжений – сутність самого поняття болю та смерті. Картина вимагає філософського мислення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *