Кулінарна книга. Таємниці роду Макдональд.

Чому навколо популярних найменуваннь мереж закладів швидкого харчування точиться стільки теорій змов? Якщо відкинути підозри щодо шкідливості такої їжі, можна з’ясувати в чому корінь проблеми. В сучасному світі, темпи людського життя значно пришвидшились. Не кажучи вже про те, що більшості людей ХХІ ст, штучне світло яке вони отримують за допомогою електроенегрії замінило природні світила, а його використання — звичний режим сну для багатьох, тепер людині не потрібно витрачати багато часу на полювання чи розводити худобу в себе в дворі, щоб мати можливість їсти мясо та інші продукти, кожен день чи навіть три рази на день, ба більше.

На перший погляд, ідея масового конвеєрного виробництва автомобільного магната Генрі Форда,  в сфері харчування для підготовки гамбургерів, яка була представлена братами Макдональд в 1948 році, просто логічне продовження розвитку людства й технологій, проте, вивчивши детальніше історію клану, важко буде назвати це співпадінням.

Прізвище Макдональд, асоціюється з мережею закладів швидкого харчування, яка має франшизи по всьому світу. Корпорація McDonald’s впродовж багатьох років була оповита коспірологічними чутками, багато з яких підтверджуються реальними фактами.  Рей Крок проводив час з елітами НСП і є членом товариства Богемського Гаю (Bohemian Grove).

зібрання Bohemian Grove

“Немає сумніву, що корпорація McDonald’s пов’язана з “ілюмінатами”, оскільки уряд США виділив, — згідно з одним джерелом, — 40 мільйонів доларів державних податкових коштів McDonalds, щоб допомогти їм створити ресторани McDonald у зарубіжних країнах у вигляді коштів, витрачених на зовнішню політику. У 1991 році загальна кількість закладів McDonald у 3-х основних європейських країнах: Великобританії, Франції та Західній Німеччині склала 959 ресторанів.

Незважаючи на мільйони податкових доларів, наданих США корпорації McDonalds, ці гроші, здається, не пов’язані безпосередньо з сім’єю McDonalds, оскільки родина McDonalds (Річард і Моріс Макдональд, відомі як “Дік” і “” Maк “), які відкрили свій перший ресторан в 1937 році, викупив Рей Крок близько 1954 року. До того часу, коли Рей Крок викупив торгову марку братів Макдональдс, вони мали дуже успішний бізнес. Брати Макдональд жили в багатій частині Сан-Бернадіно, і отримували $ 100,000 чистого прибутку на рік, зрештою  були цим цілком задоволені.

McDonalds розробили емблему із золотими арками й придумали концепцію закладів швидкого харчування (фаст-фуд) й продавали франшизи. Макдональдс не хотів розширюватися, і коли Рей Крок утворив McDonald’s System. Inc. 2 березня 1955 року після того, як викупив бізнес братів на позичені гроші, він енергійно пішов працювати над розвитком Mconalds як Міжнародної Франшизи. Рей Крок вклав все життя в розбудову франшизи McDonald’s. Він угледів гарну ідею й перетворив успіх в Голлівуді і Сан-Бернадіно в міжнародний успіх.

Річард Макдональд

Джеймс Коллінз, голова Collins Foods International, тепер найбільший франчайзінг KFC і оператор ресторанів Sizzler, розповідав про часи співпраці з McDonalds в 1952 році: «У нас було братство, і кожен з нас спостерігаючи за роботою McDonald’s у San Bernadino по суті вчився в них, копіюючи все це у хлопців.

Так виглядали одні з перших ресторанів Макдональдів

[Брати МакДональдс провели нам тур. «« Усі ми взяли уроки у братів Макдональд », – згадує Коллінз.  Концепціями, за які зараз платять гроші на франшизи, брати ділилися безкоштовно, а Коллінз використав це і почав отримувати $ 100 на день за навчання та тренінги. Згодом, більшість інших фаст-фудів запозичили ці знання від людей, які навчалися у Колінза. Глен Белл, який заснував Taco Bell, керував головним рестораном McDonald у Сан-Бернандіно. Спершу, коли Колінз імітував McDonalds зі своїм рестораном швидкого харчування, він заробляв на цьому $ 80,000 в рік, а брати МакДональдс стали частиною місцевої еліти Сан-Бернадіно, штату Каліфорнія.  Звідки бере ця сім’я свої витоки, та наскільки здогадки про окультні коріння цього проекту далекі від правди?

Кафе-музей McDonald’s. Найперший ресторан в містечку Дес-Плейнс, неподалік від Чикаго. Тоді та зараз.

Сім’я МакДональдс була шотландським кланом, який сповідував друїдизм. Більшість Макдональдів пішли на служіння Христу. Тим не менш, є ще значний контингент сім’ї Макдональд, який пов’язаний з таємничими релігіями і має членів сім’ї, які були масонами. Кожному з головних шотландських кланів належала територія, яку вони контролювали. Макдональдс контролював острови і прибережні райони на західному узбережжі Шотландії.

Королівська арка (англ. Royal Arch Masonry) є першою частиною системи масонських ступенів Йоркського статуту. Масони королівської арки об’єднані в капітул королівської арки.

Впродовж переслідувань лицарів тамплієрів церквою, щоб уникнути британського флоту, ті плавали маршрутами, які вивели їх до західних берегів Шотландії.

Ще за часів короля Франції Філіпа IV Макдональди були залучені до руху тамплієрів.

Тамплієри сповідували гностицизм та практикували окультизм впродовж багатьох століть, навіть тоді коли охороняли паломників на Близькому Сході. Нащадки тамплієрів згодом стали міжнародними банкірами і великими землевласниками в Європі.

Антикварний масонський меч тамплієрів з Шотландії

Король Франції змусив Папу запровадити кампанію з ліквідації лицарів, тоді як більшість Макдональдів все ще були язичниками, і саме вони хотіли допомогти лицарям-тамплієрам уникнути указу Папи.

Пізніше, впродовж 16-го і 17-го століття, сім’ї банкірів перенесли свої операції з Південної Європи до Антверпена, а потім до Амстердама. Багато лицарів тамплієрів втекли до Шотландії, де вони допомагали Брюсу, королю Шотландії.

Ангус Ог Макдональд, раніше в 1308 році, також надав захист тамплієрам. Лицарі тамплієри принесли свої скарби і свою військову силу в Шотландію і підтримали Макдональдів. Багато тамплієрів осіли на Оркенейських островах, але деякі залишилися в Шотландії і стали важливими фігурами в окультному світі. Нащадки цих лицарів все ще охороняють деякі важливі окультні реліквії, які можуть бути виявлені в найближчі кілька років.

Етьєн Жак Джозеф Олександр Макдональд (шотландська кров) був 330 масоном і також офіцером, який воював на стороні французької революції. У 1805 році він став великим адміністратором Великої символічної Ложі у Франції.

Родина Сінклерів доволі відома в масонських колах. Віце-президентом компанії Sinclair Oil & Gas Co. у місті Талса в 1959 -’61 був Маршалл Макдональд, який був активним масоном, та одружився, породичавшись з родиною Коллінз.

 

Рослінська капела, – місце знамените, сакральне і таємниче. Вона була збудована в однойменному невеликому селі в 15 столітті і довгий час була місцем поховання членів шотландського клану Сінклер.
Популярність планетарного масштабу Рослінська капелла набула після виходу на екрани фільму «Код да Вінчі». У кіно (як і в книзі) Рослінська каплиця була тим місцем, де знайшли поховання Марії Магдалени. Що стосується оздоби в інтер’єрі, то найбільш інтригуюча її частина – це послідовність з 213 кубів, або «коробочок», які виринають з колон і арок. Абсолютно незрозуміло, що вони позначають, до того ж, на жаль, багато з «коробочок» вже не оригінальні, адже ті, що відвалилися через природне старіння, замінили в 19 столітті .

Остап Хмарний

Джерела:

https://www.bibliotecapleyades.net/bloodlines/mcdonald.htm

Фото взяті з інтернету

https://picclick.com/Antique-Knights-Templar-Red-Cross-Ornate-Sword-w-292664561282.html

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *